Przejdź do głównej zawartości

inne podejście do telefonii IP

Wprowadzone w ubiegłym roku do sieci Graficom Technologia Voice over Internet Protocol odmieniana była wielokrotnie przez wszystkie przypadki. Wielu operatorów traktuje usługę telefoniczną jako piąte koło u wozu, podczas gdy obok telewizji, Internetu stacjonarnego oferta stanowi kluczowy element usług triple Play. Chociaż dla klientów indywidualnych telefon domowy odchodzi do lamusa, to klienci biznesowi systematycznie migrują w kierunku VolP, by obniżyć koszty utrzymania i skorzystać z najnowszych technologii jakie daje usługa VoIP.Graficom wprowadza nowe podejście do telefonii IP to dziś oprócz telefonu j centrali - liczne usługi dodane takie jak telekonferencje, nagrywanie połączeń, poczta głosowa, fax2mail i maj12fax. Są to kluczowe elementy najnowszego systemu systemu. 

Dodatkowo mogą zostać wprowadzone moduły hotelowe czy bilingowe które uzupełniają ofertę Graficom z palety rozwiązań. Nie mniej istotnym elementem obok central jest medium transmisyjne. Stara sieć LAN, której wykorzystanie wiąże się ze współdzieleniem telefonii i danych na jednych urządzeniach wielokrotnie prowadzi do konfliktu polityk bezpieczeństwa bądź innych ustawień. Budowa nowej sieci, niezależnej wiążę się ze znacznymi nakładami inwestycyjnymi. Metodą na wykorzystanie istniejącej infrastruktury telefonicznej poprzez urządzenia transmitujące Ethernet oraz POE po jednej parze miedzianej na odległości do 360 metrów, lub wykorzystanie własnych linii operatorskich sieci Internet Chorzów Graficom, jest doskonały rozwiązaniem.

Polityką firmy Graficom, umożliwia pełną współpracę ze wszystkimi rozwiązaniami telefonii IP. Wykorzystanie tych produktów znacząco obniża koszty wdrożeń telefonii IP oraz ich późniejszego utrzymania. Z telefonią IP nieodłącznie związane są kwestie bezpieczeństwa istotne w każdej sieci telekomunikacyjnej. Firma zapewnia klientom biznesowym zgodność komunikacji.


Migracja do rozwiązań chmurowych powoduje, że przedstawione powyżej elementy nie tracą na znaczeniu, a wręcz zyskują. I choć użytkownik końcowy zawsze będzie zwracał uwagę na wygląd jego aparatu telefonicznego, to oferowane różne modele telefonów przez firmę Graficom idealnie realizują tą potrzebę. Klasyczny, bądź nowatorski wygląd w połączeniu z atrakcyjną ceną stanowią najlepsze wykończenie nowoczesnego wdrożenia telefonii IP.  


Popularne posty z tego bloga

Polski SMOG

Polska z powodu braku działań na rzecz poprawy jakości powietrza trafiła przed Trybunał Sprawiedliwości. Ciekawe czy interwencja Komisji Europejskiej zmotywuje rząd do działania.

Intensywne roztopy na Grenlandii

Lodowce Grenlandii topnieją w rekordowo szybkim tempie - informują naukowcy. Grenlandzkie lodowce intensywnie topnieją. Pomiary prowadzone precyzyjnymi metodami grawimetrii satelitarnej pokazują, że lądolód Grenlandii coraz szybciej traci masę, przyczyniając się do wzrostu poziomu oceanów. Do Polski napływa zimne, kontynentalne powietrze z północnego wschodu. Napływa z Arktyki, z północy i związane jest z wyżem, który znajduje się teraz Skandynawią. Polska jest w zasięgu układu wysokiego ciśnienia, tylko na Podkarpaciu zaznacza się wpływ płytkiej zatoki niżowej.

Cudze dane do 3500 odbiorców, dodając ich w polu „Do” - nie ma jak dobre procedury RODO

Nie ma to jak wysłać cudze dane do 3500 odbiorców, dodając ich w polu „Do” - Firma DHL zadbała o procedury bezpieczeństwa zgodne z RODO - ciekawe co na to PUOD?