Przejdź do głównej zawartości

Mały rozmiarem wielki duchem muzycznym

Radio współgra z otoczeniem

Dźwięki mogą przybierać różne kształty i kolory. To kwestia wyobraźni słuchacza. Podobnie jest ze współczesnym radiem podtynkowym, które dosłownie współgra z miejscem, w którym jest zamontowane. Nowoczesne odbiorniki nie tylko grają, ale też komponują… się z otoczeniem, budując nastrój.Jeśli świat, którym się otaczasz, charakteryzuje się elegancją, minimalizmem i prostotą, to dyskretne radio zamontowane w ścianie jest właśnie dla ciebie. Dzięki kompaktowej budowie zajmuje mało miejsca. Mimo to, spełnia wszystkie ważne funkcje zwykłego urządzenia, począwszy od wyszukiwania i zapisywania stacji, wyświetlania godziny i daty, po tryb czuwania oraz budzik. To radio jest jednak niezwykłe, argumenty popierające tę tezę poniżej.

Mały rozmiarem wielki duchem muzycznym

Radia podtynkowe, bo tak nazywają się fachowo, są umieszczane w ścianach domów i mieszkań. Są małe i zajmują mało miejsca, ale pozory mogą mylić... Radia te często posiadają stację dokującą iPod/iPhone oraz głośniki. Te atrybuty zmieniają je w radia z systemem stereo - w sypialni, łazience, biurze, kuchni, gdziekolwiek użytkownik ma ochotę doświadczyć wielkiej przyjemności słuchania ulubionej muzyki. Dzięki odpowiednim głośnikom dźwięk jest czysty i odpowiada najbardziej wybrednym melomanom.

Elegancki i praktyczny


Dostępne na rynku radia zapewniają prostą oraz intuicyjną obsługę przy pomocy przestronnego panelu dotykowego. Pamięć tych wyjątkowych odbiorników mieści od kilku do kilkunastu stacji. Niektóre zachowują zapisane ustawienia nawet w przypadku przerw w dostawach prądu. Umożliwiają wyszukiwanie stacji automatycznie oraz manualnie. Tak, jak każde dobre radio posiadają funkcję alarmu i drzemki. Dysponują wejściem zewnętrznym np. do podłączenia odtwarzacza mp3. Są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, nie grożą upadkiem z półki czy stołu. Nie posiadają też nieporęcznej anteny, która często wygina się lub może ukuć nieuważnego użytkownika. Montaż również jest prosty i bezproblemowy.

Dyskretny urok odbiornika

Radia dostępne są w różnych kolorach i kształtach. Bez trudu można je dopasować do wystroju wnętrza. Są wyjątkowe, ponieważ wykorzystują nie tylko zmysły słuchu i wzroku, ale też pobudzają zmysł dotyku… Radio Touch o takim oddziaływaniu dostępne jest w serii Berker Q 1. Ramka tego radia, dzięki wyjątkowej powierzchni, sprawia niepowtarzalne, aksamitne wrażenie. Możliwość wyboru koloru białego lub antracytowego, pozwala zastosować je praktycznie wszędzie, w biurze, salonie czy kuchni.

Jeśli pomieszczenie, w którym chcemy umieścić odbiornik, charakteryzuje się prostotą, funkcjonalnością oraz ponadczasowością, to Radio Touch w ramce z serii Berker B. Kwadrat idealnie wpasuje się w takie otoczenie.

Jeśli we wnętrzu dominują ostre kanty, prostokątne kształty, wysoki połysk, prostota bez żadnych dodatkowych elementów kompozycyjnych, to radio można wkomponować w ramkę z serii Berker K.1. Seria ta nadaje pomieszczeniu prosty, a przez to ponadczasowy charakter.Więcej na: stronie Hager 

Popularne posty z tego bloga

Polski SMOG

Polska z powodu braku działań na rzecz poprawy jakości powietrza trafiła przed Trybunał Sprawiedliwości. Ciekawe czy interwencja Komisji Europejskiej zmotywuje rząd do działania.

Intensywne roztopy na Grenlandii

Lodowce Grenlandii topnieją w rekordowo szybkim tempie - informują naukowcy. Grenlandzkie lodowce intensywnie topnieją. Pomiary prowadzone precyzyjnymi metodami grawimetrii satelitarnej pokazują, że lądolód Grenlandii coraz szybciej traci masę, przyczyniając się do wzrostu poziomu oceanów. Do Polski napływa zimne, kontynentalne powietrze z północnego wschodu. Napływa z Arktyki, z północy i związane jest z wyżem, który znajduje się teraz Skandynawią. Polska jest w zasięgu układu wysokiego ciśnienia, tylko na Podkarpaciu zaznacza się wpływ płytkiej zatoki niżowej.

Cudze dane do 3500 odbiorców, dodając ich w polu „Do” - nie ma jak dobre procedury RODO

Nie ma to jak wysłać cudze dane do 3500 odbiorców, dodając ich w polu „Do” - Firma DHL zadbała o procedury bezpieczeństwa zgodne z RODO - ciekawe co na to PUOD?