Przejdź do głównej zawartości

Kochanej Mamie! Wszystkiego najlepszego!

Otoczyłaś mnie miłością bezwarunkową. W każdej chwili życia, nawet kiedy różniliśmy się punktem widzenia na rzeczy drobne lub fundamentalne, zawsze czułem się wartościowy i kochany przez Ciebie. 


Z okazji dzisiejszego Dnia Matki chciałbym przez kolejnych wiele lat cieszyć się z Tobą wspólnie radościami, dzielić się smutkami, przytulać się, pocieszać, śmiać, dyskutować, wzruszać i cieszyć się Tobą.


Popularne posty z tego bloga

Polski SMOG

Polska z powodu braku działań na rzecz poprawy jakości powietrza trafiła przed Trybunał Sprawiedliwości. Ciekawe czy interwencja Komisji Europejskiej zmotywuje rząd do działania.

Intensywne roztopy na Grenlandii

Lodowce Grenlandii topnieją w rekordowo szybkim tempie - informują naukowcy. Grenlandzkie lodowce intensywnie topnieją. Pomiary prowadzone precyzyjnymi metodami grawimetrii satelitarnej pokazują, że lądolód Grenlandii coraz szybciej traci masę, przyczyniając się do wzrostu poziomu oceanów. Do Polski napływa zimne, kontynentalne powietrze z północnego wschodu. Napływa z Arktyki, z północy i związane jest z wyżem, który znajduje się teraz Skandynawią. Polska jest w zasięgu układu wysokiego ciśnienia, tylko na Podkarpaciu zaznacza się wpływ płytkiej zatoki niżowej.

Cudze dane do 3500 odbiorców, dodając ich w polu „Do” - nie ma jak dobre procedury RODO

Nie ma to jak wysłać cudze dane do 3500 odbiorców, dodając ich w polu „Do” - Firma DHL zadbała o procedury bezpieczeństwa zgodne z RODO - ciekawe co na to PUOD?