[Pay Per View] Gala KSW 40 w Graficom

22 października (niedziela) dla abonentów pakietów telewizyjnych Graficom będziemy transmitować kolejne wydarzenie w systemie pay-per-view: gala KSW 40 w Dublinie. Znakomite show, wprost ze stolicy Irlandii - Dublina, podczas którego najsilniejszy człowiek na świecie Mariusz Pudzianowski stanie naprzeciw pogromcy Różala - „Irlandzkiego Młota" Jamesa McSweeney'ego.
Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901, dla abonentów Graficom.

Dostęp do kanałów dla Abonentów będzie sprzedawany za 39 zł. Możliwość zakupu dostępu do transmisji z gali będą mieli również nasi Abonenci pakietów Mini HD. Będzie można również zobaczyć wielki powrót najbardziej elektryzującej gwiazdy KSW - Michała Materli i głośny rewanż Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Również podczas KSW 40 zapowiadane jest pierwsze oficjalne spotkanie twarzą w twarz między Popkiem Monsterem, a Tomaszem „Strachu" Oświecińskim.

Organizacja KSW po raz drugi w historii zorganizuje galę poza Polską:

po Londynie przyszła pora na Dublin. W walce wieczoru obejrzymy jedną z największych gwiazd polskiej organizacji - Mariusza Pudzianowskiego, który jest rozpędzony serią dwóch wiktorii z rzędu. W stolicy Irlandii zmierzy się z Jamesem McSweeneyem. Anglik wraca ze sportowej emerytury spowodowanej m.in. atakiem padaczki. W przeszłości dwukrotnie bił się dla KSW: najpierw pokonał Marcina Różalskiego, by później przegrać z Karolem Bedorfem.


Wcześniej dojdzie do długo oczekiwanego przez fanów KSW rewanżu o pas wagi lekkiej. Przed galą KSW 39: Colosseum wiele osób wróżyło łatwe zwycięstwo Mateuszowi Gamrotowi, lecz ostatecznie Norman Parke ustawił poprzeczkę bardzo wysoko i nie brakowało głosów, że to on powinien opuścić Stadion Narodowy z pasem. Teraz będzie mógł udowodnić, że to jemu należy się tytuł najlepszego zawodnika w dywizji do 70 kilogramów.

Pasa wagi muszej spróbuje obronić Ariane Lipski, która niszczy kolejne przeszkody, jakie serwuje jej duet Martin Lewanowski&Maciej Kawulski. Wszystkie trzy walki, jakie stoczyła w KSW, wygrała przed czasem: z Katarzyną Lubońską, Sheilą Gaff oraz ostatnio z Dianą Belbitą. Teraz jej rywalką będzie rodaczka Mariana Morais.

Być może największym wydarzeniem gali KSW 40 będzie powrót do klatki Michała Materli, który po kilku miesiącach w areszcie spróbuje pokazać to, za co kochali go fani. Czy serce do walki wystarczy na pokonanie Paulo Thiago?

Gala KSW 40 odbędzie się 22 października w Dublinie.

Karta walk gali KSW 40:

Mariusz Pudzianowski (11-5-1NC, 5 KO, 2 SUB) - James McSweeney (15-15, 9 KO, 6 SUB)

Mateusz Gamrot (13-0, 4 KO, 3 SUB) - Norman Parke (23-6-1, 4 KO, 12 SUB): o pas wagi lekkiej
Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) - Paulo Thiago (18-9, 2 KO, 10 SUB)
Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 SUB) - Mariana Morais (12-4, 3 KO, 8 SUB): o pas wagi muszej
Maciej Jewtuszko (12-3, 7 KO, 5 SUB) - Dawid Zawada (14-3, 11 KO, 2 SUB)
Michał Fijałka (16-6-1, 5 KO, 8 SUB) - Chris Fields (11-7-1, 6 KO, 6 SUB)
Anzor Azhiev (7-2-1NC, 1 KO, 1 SUB) - Antun Racic (19-8-1m 13 SUB)
Łukasz Chlewicki (14-6-1, 5 KO, 1 SUB) - Paul Redmond (12-7, 5 KO, 5 SUB)
Konrad Iwanowski (5-1, 1 KO, 2 SUB) - Paul Lawrence (3-1, 1 KO)