Przejdź do głównej zawartości

[Pay Per View] Gala KSW 40 w Graficom

22 października (niedziela) dla abonentów pakietów telewizyjnych Graficom będziemy transmitować kolejne wydarzenie w systemie pay-per-view: gala KSW 40 w Dublinie. Znakomite show, wprost ze stolicy Irlandii - Dublina, podczas którego najsilniejszy człowiek na świecie Mariusz Pudzianowski stanie naprzeciw pogromcy Różala - „Irlandzkiego Młota" Jamesa McSweeney'ego.
Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901, dla abonentów Graficom.

Dostęp do kanałów dla Abonentów będzie sprzedawany za 39 zł. Możliwość zakupu dostępu do transmisji z gali będą mieli również nasi Abonenci pakietów Mini HD. Będzie można również zobaczyć wielki powrót najbardziej elektryzującej gwiazdy KSW - Michała Materli i głośny rewanż Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Również podczas KSW 40 zapowiadane jest pierwsze oficjalne spotkanie twarzą w twarz między Popkiem Monsterem, a Tomaszem „Strachu" Oświecińskim.

Organizacja KSW po raz drugi w historii zorganizuje galę poza Polską:

po Londynie przyszła pora na Dublin. W walce wieczoru obejrzymy jedną z największych gwiazd polskiej organizacji - Mariusza Pudzianowskiego, który jest rozpędzony serią dwóch wiktorii z rzędu. W stolicy Irlandii zmierzy się z Jamesem McSweeneyem. Anglik wraca ze sportowej emerytury spowodowanej m.in. atakiem padaczki. W przeszłości dwukrotnie bił się dla KSW: najpierw pokonał Marcina Różalskiego, by później przegrać z Karolem Bedorfem.


Wcześniej dojdzie do długo oczekiwanego przez fanów KSW rewanżu o pas wagi lekkiej. Przed galą KSW 39: Colosseum wiele osób wróżyło łatwe zwycięstwo Mateuszowi Gamrotowi, lecz ostatecznie Norman Parke ustawił poprzeczkę bardzo wysoko i nie brakowało głosów, że to on powinien opuścić Stadion Narodowy z pasem. Teraz będzie mógł udowodnić, że to jemu należy się tytuł najlepszego zawodnika w dywizji do 70 kilogramów.

Pasa wagi muszej spróbuje obronić Ariane Lipski, która niszczy kolejne przeszkody, jakie serwuje jej duet Martin Lewanowski&Maciej Kawulski. Wszystkie trzy walki, jakie stoczyła w KSW, wygrała przed czasem: z Katarzyną Lubońską, Sheilą Gaff oraz ostatnio z Dianą Belbitą. Teraz jej rywalką będzie rodaczka Mariana Morais.

Być może największym wydarzeniem gali KSW 40 będzie powrót do klatki Michała Materli, który po kilku miesiącach w areszcie spróbuje pokazać to, za co kochali go fani. Czy serce do walki wystarczy na pokonanie Paulo Thiago?

Gala KSW 40 odbędzie się 22 października w Dublinie.

Karta walk gali KSW 40:

Mariusz Pudzianowski (11-5-1NC, 5 KO, 2 SUB) - James McSweeney (15-15, 9 KO, 6 SUB)

Mateusz Gamrot (13-0, 4 KO, 3 SUB) - Norman Parke (23-6-1, 4 KO, 12 SUB): o pas wagi lekkiej
Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) - Paulo Thiago (18-9, 2 KO, 10 SUB)
Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 SUB) - Mariana Morais (12-4, 3 KO, 8 SUB): o pas wagi muszej
Maciej Jewtuszko (12-3, 7 KO, 5 SUB) - Dawid Zawada (14-3, 11 KO, 2 SUB)
Michał Fijałka (16-6-1, 5 KO, 8 SUB) - Chris Fields (11-7-1, 6 KO, 6 SUB)
Anzor Azhiev (7-2-1NC, 1 KO, 1 SUB) - Antun Racic (19-8-1m 13 SUB)
Łukasz Chlewicki (14-6-1, 5 KO, 1 SUB) - Paul Redmond (12-7, 5 KO, 5 SUB)
Konrad Iwanowski (5-1, 1 KO, 2 SUB) - Paul Lawrence (3-1, 1 KO)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Intensywne roztopy na Grenlandii

Lodowce Grenlandii topnieją w rekordowo szybkim tempie - informują naukowcy. Grenlandzkie lodowce intensywnie topnieją. Pomiary prowadzone precyzyjnymi metodami grawimetrii satelitarnej pokazują, że lądolód Grenlandii coraz szybciej traci masę, przyczyniając się do wzrostu poziomu oceanów. Do Polski napływa zimne, kontynentalne powietrze z północnego wschodu. Napływa z Arktyki, z północy i związane jest z wyżem, który znajduje się teraz Skandynawią. Polska jest w zasięgu układu wysokiego ciśnienia, tylko na Podkarpaciu zaznacza się wpływ płytkiej zatoki niżowej.

Cudze dane do 3500 odbiorców, dodając ich w polu „Do” - nie ma jak dobre procedury RODO

Nie ma to jak wysłać cudze dane do 3500 odbiorców, dodając ich w polu „Do” - Firma DHL zadbała o procedury bezpieczeństwa zgodne z RODO - ciekawe co na to PUOD?

Przesunięcie stref klimatycznych

Klimat to nie to samo, co pogoda. Pogoda to stan atmosfery w krótkim okresie; klimat to średnia warunków pogodowych w danym miejscu na przestrzeni wielu lat. Deszcz minie, a całoroczny mróz nie.

..."Naukowcy jeszcze kilkanaście lat temu przewidywali, że do końca XXI wieku strefy klimatyczne przesuną się o 200-400 kilometrów. Tymczasem nastąpiło to w ciągu ostatnich 20 lat - dziesiątki lat wcześniej..."